WydarzeniaWolontariatGaleriaO nasKontaktDojazd
MENU SERWISU
Strona Główna
Zarząd
Zgłoszenie chorego
Jak pomóc ?
Informacja o RODO

Przekaż 1% podatku

Zostań wolontariuszem

KAMPANIE
Pola Nadziei
Hospicjum to też Życie
 
 
 
Dzień skupienia
wtorek, 03 marzec 2015

    Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia i Wolontariuszy Hospicjum Królowej Pokoju do uczestnictwa w dniu skupienia, który odbędzie się w kościele p.w. św. Kamila przy ulicy Dubiela 10 w Zabrzu dnia 21.03.2015 (sobota). Podczas Dniu skupienia odbędzie się Msza św. oraz nabożeństwo.

Serdecznie zapraszamy

Spotkanie modlitewno-rekreacyjne
piątek, 05 wrzesień 2014
    W ostatnim tygodniu sierpnia (25.08.2014) odbyło się już coroczne spotkanie modlitewno - rekreacyjne dla Rodzin osieroconych i Wolontariuszy. Spotkanie rozpoczęło się Msza Św. w kościele w Sowicach - którą odprawiał sam proboszcz. Dzięki jego uprzejmości druga część uroczystości, ta bardziej "dla ciała", odbyła się w ogrodzie przy probostwie. Oprawę muzyczną podczas biesiadowania zapewnił zespół "Beata i Marcin". Dla każdego uczestnika był słodki poczęstunek w formie ciasta i kawy/herbaty oraz kiełbaska z grilla. Całość  przebiegla w bardzo miłej atmosferze, można powiedzieć, że nawet rodzinnej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie oraz pomoc osobom zaangażowanym.
 
Zostań Wolontariuszem
poniedziałek, 28 kwiecień 2014

   Chcielibyśmy wszystkich chętne osoby: młodzież, dorosłych oraz osoby starsze zaprosić do wolontariatu hospicyjnego. Cały czas poszukujemy osób, które chcą poświecić trochę swojego czasu na potrzebę i radość innych. W ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka zgłoszeń z czego jesteśmy bardzo dumni. Po ostatnich uwagach o problemie zgłoszenia się przez internet, wprowadziliśmy pewne poprawki i nie powinno być już z nimi problemów.

Serdecznie zapraszamy

Pola Nadziei !
czwartek, 27 marzec 2014

     Hospicjum Królowej Pokoju ma przyjemność zaprosić wszystkich, którzy  chcieliby Pola Nadziei - dowiedz się więcejwesprzeć działalność Hospicjum do czynnego udziału w akcji Pola Nadziei. Wolontariusze oraz Członkowie Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Pokoju w najbliższe dwie niedziele będą zbierać datki przy tarnogórskich parafiach na rzecz hospicjum. Więcej informacji na temat samej akcji oraz jej przebiegu można znaleźć w linku.

Podziękowanie
sobota, 05 październik 2013

     Hospicjum Królowej Pokoju jako Organizacja Pożytku Publicznego chciałoby szczególnie podziękować wszystkim podatnikom, którzy zdecydowali przekazać się 1% podatku w 2013 roku na potrzeby naszego stowarzyszenia. Oczywiście największym wsparciem cieszymy się wśród tarnogórzan, co jest zrozumiałe, gdyż tam najczęściej działamy i obejmujemy opieką chorych. Nie mniej jednak dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nas wspomóc.

    Jest dla nas budujące również to, że wiele ludzi przekazuje darowizny bezpośrednio na konto i w taki sposób wspierają Hospicjum. W imieniu całego Zarządu oraz wszystkich Wolontariuszy i podopiecznych Hospicjum serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. To dzięki Wam (darczyńcom i ofiarodawcą) wciąż działamy i możemy się rozwijać.

 

Spotkanie rekreacyjno - modlitewne
czwartek, 22 sierpień 2013
Kościół w Sowicach

   Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny osierocone oraz wolontariuszy na spotkanie rekreacyjno - modlitewne, które odbędzie się dnia 27.08.2013 (wtorek) przy kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Tarnowskich Górach (Sowice) ul. Ks. Jana Rudola 7 - początek o godz. 16:00.

   W czasie spotkania odbędzie się Msza św. za zmarłych podopiecznych oraz ich rodziny. W planie spotkania jest również występ parafialnej orkiestry dętej oraz spotkanie przy grillu i kiełbasce w ogrodzie przy Probostwie.

Serdecznie Zapraszamy

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>